Infolinka: 0915 690 809 Otvorené: denne 10:00 - 20:00 Kontaktuje nás

DEKA HEART WARMING 150X200CM SRDCE

BIEDERLACK

DEKA HEART WARMING 150X200CM SRDCE

  • 69,90€
  • Bez DPH: 58,25€
S touto plyšovou prikrývkou vyrobenou z 58% vysokokvalitnej bavlny a 35% polyacylu sa stane skutočne útulnou...
Kód produktu: 769893
Výrobca: BIEDERLACK
Dostupnosť: Skladom
Pridať k obľúbeným Obľúbený produkt
Stráženie Strážiť produkt

S touto plyšovou prikrývkou vyrobenou z 58% vysokokvalitnej bavlny a 35% polyacylu sa stane skutočne útulnou. Úžasne zahreje a vyčarí v byte veľa alpského nádychu. Kvety a srdiečka horca sa stretávajú s tradičnou červenou a modernou sivou. Ľahko udržiavateľná deka s háčkovaným lemom šetrná k pokožke je skutočným pútačom a je zárukou pohody aj ako deka na pohovku alebo prehoz.

Plyšová deka "Heart-Warming" zaujme naprieč zimným dizajnom a vianočnými farbami tmavočervenej a decentnej šedej. Centrálne umiestnené srdce z kvetov a listov robí z deky pohovky pútač, ktorý dokonale zapadne do vášho domova. Samozrejme, že deka nie je len vizuálnym zvýraznením, ale aj interne: na výrobu tejto deky bolo použitých najmenej 50% recyklovaných surovín.

Výroba od priadze až po hotovú prikrývku „zahrievajúca srdce“ prebieha priamo na mieste v Grevene – poctivo a udržateľne. Výroba podľa najvyšších štandardov kvality Biederlack, ktorá chráni ľudí a životné prostredie, ako aj cenné zdroje. Tkáme priadzu, ktorá je z veľkej časti tvorená recyklovanými surovinami ako je recyklovaná bavlna či polyakryl, nasleduje takzvaná úprava a úprava a v neposlednom rade šitie väzby - všetko na jednom mieste. Inscenácia s veľkým dôrazom na detail, ktorú môžete cítiť a vidieť. 

  • Postup prania: max. teplota prania 30 °C, šetrné pranie bez odstreďovania
  • Starostlivosť: nesmie sa žehliť, nesmie sa bieliť, nesmie sa sušiť v sušičke
  • Chemické čistenie: profesionálne chemické čistenie perchlórethylénom a všetkými rozpúšťadlami, ktoré sú uvedené pre symbol F, šetrný postup
  • Gramáž: približne 415g/m2
  • Zloženie: 58 % bavlna, 35 % polyakryl, 7 % polyester
  • Rozmery: 150 x 200 cm