Infolinka: 0915 690 809 Otvorené: denne 10:00 - 20:00 Kontaktuje nás

DEKA MOUNTAIN LODGE 150X200CM

BIEDERLACK

DEKA MOUNTAIN LODGE 150X200CM

  • 69,90€
  • Bez DPH: 58,25€
Táto zimná deka vyrobená z 58 % vysokokvalitnej bavlny a 35 % polyakrylu poskytuje útulné akcenty...
Kód produktu: 805058
Výrobca: BIEDERLACK
Dostupnosť: Na objednávku
Pridať k obľúbeným Obľúbený produkt
Stráženie Strážiť produkt

Táto zimná deka vyrobená z 58 % vysokokvalitnej bavlny a 35 % polyakrylu poskytuje útulné akcenty. Úžasne zahreje a vyčarí v byte alpský nádych. Kopcovitá krajina s horskou chatou a jedľami, ako aj množstvom zvieratiek v moderných šedých tónoch robia z deky s háčkovaným lemom, ktorá sa ľahko udržiava, a ktorá je šetrná k pokožke. Tiež záruka pohodlia ako deka na pohovku alebo prehoz.

Deka „Mountain Lodge“ robí česť svojmu názvu: na celom svete zaujme motívom horskej chaty a kopcovitou krajinou s jedľami a divými zvieratami. Vďaka jemným sivým odtieňom sa táto útulná deka perfektne hodí do každej domácnosti. Samozrejme, že deka nie je len vizuálnym zvýraznením, ale aj interne: minimálne 50% surovín použitých pri výrobe tejto deky bolo recyklovaných.

Plyšová deka "Mountain Lodge" je vyrobená z 58% prírodnej bavlny a 35% ľahko udržiavateľného polyakrylu. To znamená, že deka je nielen krásne mäkká, ale tiež výborne hreje a je aj antistatická. Dbáme aj na udržateľnosť, pokiaľ ide o materiály, ktoré používame: najmenej 50 % surovín použitých v tejto prikrývke bolo recyklovaných, a preto certifikované podľa Global Recycle Standard (GRS). Deka na pohovku boduje na celej čiare - zvnútra aj zvonka.

  • Postup prania: max. teplota prania 30 °C, šetrné pranie bez odstreďovania
  • Starostlivosť: nesmie sa žehliť, nesmie sa bieliť, nesmie sa sušiť v sušičke
  • Chemické čistenie: profesionálne chemické čistenie perchlórethylénom a všetkými rozpúšťadlami, ktoré sú uvedené pre symbol F, šetrný postup
  • Gramáž: približne 415g/m2
  • Zloženie: 58 % bavlna, 35 % polyakryl, 7 % polyester
  • Rozmery: 150 x 200 cm