Infolinka: 0915 690 809 Otvorené: Denne 10.00 - 20.00 Kontaktuje nás

O nás

Premýšľate nad tým ako zariadiť či rozvoňať Vašu domácnosť, kanceláriu prípadne iný priestor, v ktorom trávite veľa času štýlovo, šik a podľa najnovších trendov? Hľadáte originálny darček pre blízkeho? Ak áno, ste u nás na správnom mieste!

Výber bytových doplnkov je prejavom Vašej osobnosti a jedinečnosti, a preto Vám naša predajňa ponúka francúzsku extravaganciu, taliansky temperament a nemecký minimalizmus. V našej predajni AR Design nájdete jedinečné doplnky svetových značiek ako sú VILLEROY & BOCH, RIVERDALE, KARE DESIGN, EDG-ENZO DE GASPERI, SILK-KA, MAX BENJAMIN, OPINEL, SANDER a iné s dlhodobou históriou a pozíciou vo svete interiérového dizajnu.

Nájdete u nás vkusný porcelánkvety z hodvábneho materiálu, ktoré dodávajú osobitné čaro, príjemné interiérové vône, ale i rozsiahlu ponuku bytových doplnkov, svietidiel, bytového textilu a unikátnych kusov nábytku.

Pre život plný štýlu vojdite do nášho internetového obchodu a nechajte rozmaznávať svoju fantáziu. Prajeme príjemne strávené chvíle a pohodlný nákup.

O nás