Infolinka: 0915 690 809 Otvorené: denne 10:00 - 20:00 Kontaktuje nás

AR DESIGN - Bytové doplnky

Vitajte v našej spoločnosti AR DESIGN, ktorá sa už od roku 2014 špecializuje na predaj doplnkov najvyššej kvality. AR DESIGN je dynamický dizajnový obchod so sídlom a prevádzkou v krásnom podtatranskom meste Poprad. Našim poslaním je priniesť vám radosť a krásu. Firma AR DESIGN je príbehom vášne pre dizajn.

V našom obchode sa stanú vaše predstavy o dokonale zariadenom interiéri realitou. Ponúkame široký sortiment exkluzívnych interiérových doplnkov, vôní, bytového textilu, umelých kvetín, malého nábytku, svietidiel, sezónnych dekorácii, porcelánových sérií a krištáľových pohárov. Jednoducho ponúkame to, čo zvýrazní eleganciu a štýl vášho domova. Našim cieľom je vám ponúknuť jedinečné dizajnové kúsky, ktoré vytvoria úžasnú atmosféru v každej miestnosti. V našej krásnej predajni nájdete široký výber nádherných a praktických doplnkov od  svetových značiek ako sú VILLEROY & BOCH, RIVERDALE, KARE DESIGN, EDG, SILK-KA, MAX BENJAMIN,COR MURDER, SANDER a iné s dlhodobou históriou a pozíciou vo svete interiérového dizajnu. AR Design sa stal obľúbeným medzi milovníkmi dizajnu a estetiky.

Tešíme sa na to, že vám pomôžeme vytvoriť domov, v ktorom sa budete cítiť príjemne. U nás si určite prídete na svoje. Vyberte si z našej ponuky z pohodlia vášho domova.

O nás